2013. november 16-17. Hilton Budapest WestEnd

Partnereink

Média partnereink

JBL Synthesis mozi az Audio & Vision SHOW 2013 kiállításon

A Synthesis nem a JBL "átlag" termékvonalát, hanem a topkategóriás, csúcsszínvonalú rétegét képviseli. Olyan házimozi hangfalak tartoznak e szériába, melyeket sokan a világ legjobbjai között tartanak számon. És miért nem árt ezt tudni? Mert az Audio & Vision SHOW Báltermében mindenki élőben ki tudja majd próbálni, mire képesek a Synthesis szörnyetegei!

JBL Synthesis házimozi rendszer

A Házimozi Stúdió olyan készülékekkel fogja berendezni kiállítói termét, melyek a házimozi iparág legkiemelkedőbb márkái közé tartoznak. A rendezvény látogatóinak így lehetősége lesz arra, hogy saját fülével, szemével, bőrével átélhesse, hogy mire képes egy igazán kiforrott házimozi rendszer. Olyan komponensekkel találkozhatnak majd, melyeket hollywoodi filmrendezők, szupersztárok is előszeretettel használnak.

JBL Synthesis házimozi rendszer

A lehengerlő hangreprodukció mellett makulátlan képmegjelenítésre is számíthatunk; utóbbiról a Házimozi Stúdió által forgalmazott SIM2 házimozi projektorok egyike fog gondoskodni. Vetítési felületként sem hétköznapi vásznat, hanem egy Stewart Filmscreen terméket fognak alkalmazni. A méreteket és a teljesítményadatokat egyelőre nem közöljük; úgy lesz igazán ütős, ha mindenki személyesen fog velük szembesülni!

SIM2 C3X Lumis házimozi projektor

Kérjük töltsön ki minden adatot!

Hibás e-mail cím!

Név:

E-mail cím:

Szeretnék hírlevelet kapni